Power Car

Warsztat samochodowy, który fachowo zadba o Twój samochód. Zadzwoń teraz: 537-970-533 Мы говорим по-русски.


Wymiana oleju

Podstawowa wymiana oleju w silniku ma wielkie znaczenie dla go żywotności. Rzadka wymiana oleju powoduje zabrudzenie wszystkich elementów silnika - rozrządu, walków, zaworów. Przykład takiej rzadkiej wymiany widać na zdjęciach poniżej.


Wymiana rozrządu

Wymiana rozrządu w samochodzi to chyba najważniejsza i jedna z najdroższych napraw​. Jednak tą operację trzeba wykonać w terminie zalecanym producentem pojazdu i przez osobę, majacą doświadczenie oraz specjalny sprzęt​. W naszym serwisie posiadamy i wyksztalcony personel i specjalny sprzęt.​​


Wymiana świec

Wymiana świec zapłonowych przed sezonem zimowym to gwarancja odpalenia silnika w każdych pogodnych warunkach​. Nie ryzykuj - terminowo wymień świece w swoim samochodzie.​


Wymiana sprzęgła

Wymiana sprzęgła w samochodzie to pracochłonny proces, który nie uda się wykonać w domu pod blokiem. Do tego potrzebne specjalne podnośniki​, przyrząd do centrowania tarczy sprzęgla, specjalne kluczę oraz doświadczenie.

Zanim zdemontujemy skrzynię biegów trzeba spuścić​ olej ze skrzyni (dlatego zalecamy powiązać proces wymiany sprzęgła z wymianą oleju w skryni biegów).

Wszystkie te czynności należy również wykonać przy wymianie​ uszczelniacza (simeringu) wału korbowego, dlatego cena naprawy takiej drobnej usterki jest taka sama jak wymiana całego kompletnego sprzęgła.

Popełniony błęd przy zalożeniu nowego sprżegła grozi jego wcześniejszym zużyciem​ lub nawet awarją skrzyni biegów. ​Więc powierzaj tę pracę profesjonalistom​​ naszego serwisu samochodowego.


Wymiana elementów zawieszenia

Z czasem wszystkie elementy zawieszenia podlegają zuzyciu, a zwłaszcza​ gumowe.​

Jednym z takich elementów, który powoduje stuki i udary przy skęcaniu kierownicy, jest poduszka amortyzatora. W środku​ ona ma łożysko kulkowe, ktorę zapewnia łatwość obracania się koła kierownicy​. Zużyte łożysko może po prostu rozsypać się, co może spowodować błokowanie kierownicy oraz kolizję.​

Więc nie zwlekaj z naprawą samochodu, to bezpieczeństwo​ Twoje i innych uczestników ruchu​ !!!